top of page
Screenshot_8.jpg
Screenshot_9.jpg
Screenshot_10.jpg

BİLGİSAYARLI EĞİTİM PROGRAMI NASIL ALINABİLİR?

AKADEMYA Üzerinden

 

Katılımcılarınızın – isim – soy isim – e posta adreslerini içeren listeleriniz sistemimize otomatik olarak tanımlanarak giriş bilgileri her katılımcıya gönderilir.  Bu işlem kurumsal değil şahsi ve münferit katılım isteyen bireyler tarafından da sedece kendileri için gerçekleştirilebilir.

 

Katılımcılar eğitimlerini diledikleri (veya kurumun belirlediği) süre içinde tamamlayabilir ve her biri için sınavlarını verdiklerinde isimlerine hazırlanan sertifikaları yine sistem tarafından kendilerine hazırlanır. eğitim katılımcılar tarafından defalarca tekrar edilebilir.

 

Kurumsal admin hesabı üzerinden kurum tarafından belirlenen bir yetkili veya yetkililer tüm katılımcıların sistem içindeki hareketlerini izleyebilir, Performans raporlarına ulaşabilirler. Bu yetki kurum güvenlik departmanlarında olabileceği gibi, İnsan Kaynakları Departmanları veya eğitim Departmanlarında bulunabilir.

Kendi Kurumsal E-Learning Altyapınız Üzerinden

 

Bu yöntem, tercih edilen eğitim modüllerinin kurum tarafından satın alınmasını kapsamaktadır. Eğitim modüllerimiz altyapınıza uygun LMS formatına dönüştürülerek size teslim edilir. teslim edilen modüllerin mülkiyeti tamamen ve süresiz bir biçimde satın alınan kuruma geçer.

 

Kurumsal logolar, oynatıcı ayarları, sınav hakkı, geçme notu gibi ayrıntılar kurumsal tercihlere uyarlanmış olacaktır.

Kurumların taleplerine göre, modüllerde kullanılan çevresel ortamlar, açık ve kapalı alanlar gerçeğine uygun özel olarak hazırlanabilir.

 

 

 

 

 

 

 

Portalımızda tamamen size özel bir alan açalım. Burada eğitimlerinizi verin, raporlarınızı alın ve katılımcılarınızı üniversite onaylı, kurum isim ve logonuzu taşıyan sertifikalarla belgelendirin.

 

Kurumsal e learning alanınızı hassas bilgi işlem ağınız içinde tutarak risk seviyenizi artırmak yerine bu hizmeti bir dış yapılanma üzerinden yönetmek çok daha güvenli olacaktır.

 

Alanınızın web adresi kurumunuzun / bölümünüzün ismiyle görünecektir. (www.ADINIZ.akademya.tv)

Hazır eğitim modüllerimiz, üzerlerinde sizin logonuzla yer alsın.

Kendi üreteceğiniz modülleri de portalınıza ekleyebilir veya bizden talep edebilirsiniz.

Katılımcılarınızla iletişim kurabilir, duyurular yayınlayabilir, geri dönüşler alabilirsiniz.

 

Oynatıcı ayarları, sınav hakkı, geçme notu gibi ayrıntılar kurumsal tercihlerinize uyarlanmış olacaktır.

 

SİZİ KÜÇÜK BİR MALİYET İLE

 

- Eğitmen,

- Organizasyon,

- Onaylı sertifikasyon,

- Standardizasyon,

- Uzak lokasyonlar,

- Vardiyalı düzende zaman sorunları,

- IT yatırımları gibi

 

Tüm teknik - bürokratik süreçlerden ve çok önemli maliyet kalemlerinden uzak tutarak, kendi kendisini yürüten tam otomasyon şartlarında işleyen eşsiz çözüm paketini sunuyoruz.

 

Davet edin, görüşelim.

Eğitimin geleceği E-LEARNING uygulamaları için daha fazla geç kalmayın.

Resim1.png
Screenshot_11.jpg
bottom of page