December 17, 2017

PLUSECON Consulting tarafından 16 Aralık 2017 Cumartesi tarihinde, Barbaros Point Hotel Seminer salonunda asgari 20 katılımcı ile,  1 tam günlük, genel katılıma açık uygulamalı bir ‘’Acil Durumlar ilk yardım Seminer ve Sertifikasyon programı’’ düzenlenmiştir.

Eğitim Polonya’dan davet etmiş olduğumuz uzman eğitmen ve arama kurtarma profesyoneli Dr. Robert Sosnovski tarafından verilmiştir ve kendisine Türkçe tercüme yapılmıştır.

Genel katılımcı kitlesi VIP yakın koruma görevlileri, Güvenlik yöneticileri, VIP ikamet koruma görevlileri, VIP şoförleri v.s. gibi kişilerdir. 

November 29, 2017

Türkiye'den ve şirketimizden katılımcıların da yer aldığı ESA Poznan tesislerinde gerçekleşen Riskli Bölgeler yakın Koruma Eğitimi'nin Discovery Channel'da yayınlanan belgeselinin Rus televizyonunda yayınlanan bölümü. program ''The Secret World of Bodyguards'' adı altında yayınlanmıştır.

January 18, 2014

2013 yılı yazında ESA tesislerinde gerçekleştirilen, Türkiye'den  iki katılımcı bulunan ve 2014 baharında ''The bodyguard's way'' adlı dizi belgeselde yayınlanmak üzere Discovery tarafından çekimlerin yapıldığı PMC course'dan görüntüler.

Please reload

Featured Posts
Recent Posts

January 18, 2014

Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Google Classic
  • LinkedIn App Icon