top of page

Temel Atış becerileri Eğitimi

Üst Düzey (Advanced) Yakın Koruma Eğitimi

Riskli Bölgeler Yakın Koruma Eğitimi

Temel yakın koruma eğitimi

 

PLUSECON-EUSECA

VIP Yakın Koruma Görevlileri eğitimi

Söz konusu eğitim programı 6 eğitim gününden oluşan gruplar halinde, PSC ve European Security Academy işbirliği ile, Polonya’nın Poznan kentindeki bir tesiste düzenlenmektedir. Konusunda uzman eğitmenlerin katıldığı ve içeriğinde teorik ve pratik eğitimlerin bulunduğu eğitimler sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan bir sertifika düzenlenmektedir. 

​PLUS Security Consulting Türkiye’nin önde geren Güvenlik danışmanlık Firmalarından birisidir ve Yurt dışı güvenlik ve yakın koruma eğitimlerinde European Security Academy’i (ESA) çözüm ortağı olarak kabul etmiştir. Belirtilen ortaklık uyarınca 2012 yılı içerisinde çeşitli yurt dışı eğitim programları düzenlenmiştir.

Plusecon danışmanlık, müşterilerine Yakın Koruma Ekibi kurma, Personel temini ve eğitimi konularında destek vermektedir. Ekip personelleri  uzman kişilerce birtakım kriterleri yerine getirip getiremedikleri doğrultusunda seçilir. Yakın koruma ekibi kurulumu ve/veya mevcut ekibinizin personellerinin Yurt dışında profesyonel eğitimlere tabi tutulmasını arzu etmeniz  durumunda iletişim sayfamızdan lütfen bağlantıya geçiniz.​

untitled (21 of 134)
DSC_0750
untitled (16 of 134)
untitled (3 of 24)

Yakın koruma eğitim konuları tanıtım metni-indir

bottom of page