Temel Atış becerileri Eğitimi

Üst Düzey (Advanced) Yakın Koruma Eğitimi

Riskli Bölgeler Yakın Koruma Eğitimi

Temel yakın koruma eğitimi

Screenshot_1.jpg

 

PLUSECON-EUSECA

VIP Yakın Koruma Görevlileri eğitimi

Söz konusu eğitim programı 6 eğitim gününden oluşan gruplar halinde, PSC ve European Security Academy işbirliği ile, Polonya’nın Poznan kentindeki bir tesiste düzenlenmektedir. Konusunda uzman eğitmenlerin katıldığı ve içeriğinde teorik ve pratik eğitimlerin bulunduğu eğitimler sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan bir sertifika düzenlenmektedir. 

​PLUS Security Consulting Türkiye’nin önde geren Güvenlik danışmanlık Firmalarından birisidir ve Yurt dışı güvenlik ve yakın koruma eğitimlerinde European Security Academy’i (ESA) çözüm ortağı olarak kabul etmiştir. Belirtilen ortaklık uyarınca 2012 yılı içerisinde çeşitli yurt dışı eğitim programları düzenlenmiştir.

PLUSECON-EUSECA VIP CP Guards Training​

​The mentioned training program is conducted in a private facility settled in Poznan/Poland within 6 days by the cooperation of PLUS Security Consulting and European Security Academy.  At the end of the training sessions that are held by professional instructors as theoretical & practical classes, an international  certificate is issued for each attendant.

untitled (21 of 134)
DSC_0750
untitled (16 of 134)
untitled (3 of 24)

Yakın koruma eğitim konuları tanıtım metni-indir