top of page
Konser ve organizasyonlarda güvenlik danışmanlığı ve güvenlik yönetimi

 

 

PLUSECON Security Consultancy vermekte olduğu danışmanlık hizmetleri kapsamında Organizasyon güvenliği kapsamında da faaliyet göstermektedir. Son zamanda ülkemizde de yaygın bir şekilde gerçekleştirilen özellikle Müzik Festivalleri ve Konser organizasyonlarında organizasyon sahipleri ile yapılan sözleşmeler gereği tüm organizasyonun güvenlik yönetimi hakkında danışmanlık ve yönetim desteği sağlamaktadır.

 

Her organizasyon kendi içerisinde farklı boyutta ele alınması gereken bir çalışmadır. Organizasyonda başı çeken kişi, sanatçı ya da grupların niteliği ve imajı, organizasyon alanı, hedef seyirci kitlesi ve sayısı vs. gibi unsurlar uygulanması ve kullanılması gereken güvenlik yöntemlerini doğrudan etkiler.

 

Her bir organizasyon mutlaka üç fazda ele alınmalı ve güvenlik planı organizasyon öncesinden buna göre hazırlanmalıdır. Bu aşamalar,

        Organizasyon başlangıç saati öncesi ve seyirci kabulü,

        Organizasyon anı,

        Organizasyon bitimi ve alan tahliyesi, Gibi aşamalardır.

 

Hazırlanacak güvenlik planında mutlaka bu üç faz yer alır ve kullanılacak insan gücünün belirlenmesi bu plana göre yapılır. Sistematik olarak hazırlanan bir plan müşterimiz konumundaki organizasyon firması yetkililerine fayda maliyet dengesi uyarınca önemli kazançlar getirecektir. Plansız bir insan gücü kullanımı gereksiz ve boşa harcanan maliyet anlamındadır. Çalışma süreci mutlaka gerçekleştirilecek detaylı toplantılar ve kurumumuza aktarılacak bilgi sonrası gerçekleştireceğimiz keşif çalışması ve hazırlanacak güvenlik planı ve risk analizi ile başlamalıdır. Organizasyon boyunca PSC danışmanları sürekli ve kesintisiz Güvenlik Sistem ve Personel Yönetimi desteği verecektir. Acil durum danışmanlarımız her organizasyonun üçüncü aşaması olan organizasyon bitişi ve alan tahliyesi konusunu organizasyon öncesinde büyük bir titizlikle planlar.

Screenshot_5.jpg

PLUSECON H.R. & SECURITY CONSULTING

İNSAN KAYNAKLARI VE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

  • Facebook
  • LinkedIn Sosyal Simge

+90 554 5841844

bottom of page