top of page

GÜVENLİK PERSONELİ İŞ BAŞVURU ve İŞ İLANLARI SAYFASI

PSC Danışmanlık Eğitim ve Ticaret Ltd. Şti. Güvenlik Danışmanlığı ve farklı konularda danışmanlık hizmeti verdiği değerli müşterilerinin personel ihtiyaçlarını karşılamak, kurum ihtiyaçlarına uygun ve nitelikli adaylarla çalışmalarını sağlamak, aynı zamanda iş ihtiyacı duyan ya da işini değiştirmek isteyen gerekli belgelere sahip Güvenlik Görevlisi adaylarının uygun projelere yerleştirilmesini sağlamak amacı ile sitesinde böyle bir başvuru sayfası oluşturma yoluna gitmiştir.

 

İhtiyaç duyulan anlarda sitemizde yayınlanacak iş ilanlarına, ilan metni içinde bulunan linke bağlantı yapmak ve açılan kişilik bilgileri ve iş başvurusu formu'nu doldurarak işe başvurabilirler.

 

İsteyen adaylar her hangi bir ilan beklemeden, yine sayfada bulunacak olan ''Özgeçmiş oluşturma sayfası'' linkine tıklayarak, aday havuzumuzda saklanmak üzere sistemimize Özgeçmişlerini bırakabilirler.

Güvenlik İş İlanları

September 5, 2012

Güvenlik Görevlisi - Silahlı kimlik sahibi

PSC Güvenlik ve Danışmanlık hizmetleri ltd.şti

 

Alanında önemli bir yere sahip, Zırhlı kıymet nakli işi ile ilgili danışmanlığını yaptığımız bir firmanın İzmit şubesinde çalışmak üzere silahlı güvenlik görevlisi kimliğine sahip ve güvenlik işinde tecrübeli 20-40 yaş arası personele ihtiyaç vardır.

 

Ücret tüm yan ödemeler dahil 1650+TL'dir.


Adayların vardiyalı çalışma sorunu bulunmamalıdır.
Ehliyet sahibi olmak ve SRC belgesine sahip olmak tercih sebebidir.
daha önce Zırhlı Kıymet Nakli veya Banka şubesinde görev yapmış olmak tercih sebebidir.
En az lise mezuniyeti şartı aranmaktadır.
Askerlik görevi tamamlanmış veya en az iki yıl tecilli olmalıdır.

Please reload

bottom of page