top of page
BANKA ŞUBE GÜVENLİĞİ KURSU
4.DERS ÇOKTAN SEÇMELİ SINAV/QUİZ
Aşağıda verilen çoktan seçmeli soruları yanıtlayınız ve gönder tuşuna basınız. ''Gönder'' düğmesine bastıktan sonra düğmenin altında 6. derse girerken sizden istenecek olan şifre 10 sn için görüntülenecektir. sınava başlamadan bunu not almak için gerekli materyali hazır bulundurun. Gönderdiğiniz form şirketimize ulaşacak ve bundan sonra her ders sonunda göndermeniz gereken sınavlarla birlikte değerlendirilecektir. Kurs başarınız için gerekli olduğu için hiç bir sınavı atlamayınız.
silahsız ve dikkat dağıtma yöntemi ya da dikkatin dağınık olduğu anlarda gerçekleştirilebilecek olan eylemlere aşağıdakilerden hangisi dahildir.
Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?
Sadece kıymet naklinde görevli tahsildar şoförler ATM yüklemesi yapabilir. Ne zırhlı araç ne de şube güvenliği bu yüklemeyi yapamaz. Şubeden doğrudan yükleme yapılacaksa bunu güvenlik görevlisi eşliğinde sivil bir personel yapmalıdır.
Vandalizm, Kundaklama ve yağma gibi riskler hangi durumlarda ortaya çıkabilir?
Kurumunuzun kendi kadrosunda bulunan bir CIT ekibi kıymet naklini gerçekleştiriyor ise, özellikle kaldırım geçişi esnasında ve araç gelmeden uygun bir park alanı ayarlama bağlamında size de görev düşebilir. Kaldırım geçişi, yani araçtan şubeye ya da şubeden araca yaya kıymet nakli esnasında nakil güvenliğine bir üçüncü kişi olarak destek verebilirsiniz.
Şubedeki yangın önlemlerinin denetlenmesi konusunda tek sorumlu güvenlik görevlisidir.
‘’İnisiyatif Kullanabilme Becerisi’’ ve kriz yönetimi başarısı için aşağıdaki özelliklerden hangisi diğerlerine göre daha önemsizdir.

              Sınavınız gönderilmiştir ve uzmanlarımızca değerlendirmeye alınacaktır.

Kursu tamamlamış bulunmaktasınız Kurs sonu formu için aşağıdaki butonu tıklayınız.         

BANKA ŞUBE GÜVENLİĞİ KURSU

bottom of page