top of page
Resim1.png
KURUMSAL ALANLARDA İLETİŞİM BECERİLERİ EĞİTİMİ
3.DERS ÇOKTAN SEÇMELİ SINAV/QUİZ
Aşağıda verilen çoktan seçmeli soruları yanıtlayınız ve gönder tuşuna basınız. ''Gönder'' düğmesine bastıktan sonra düğmenin altında 4. derse girerken sizden istenecek olan şifre 10 sn için görüntülenecektir. sınava başlamadan bunu not almak için gerekli materyali hazır bulundurun. Gönderdiğiniz form şirketimize ulaşacak ve bundan sonra her ders sonunda göndermeniz gereken sınavlarla birlikte değerlendirilecektir. Kurs başarınız için gerekli olduğu için hiç bir sınavı atlamayınız.
Aşağıdakilerden hangisi kurumsal ortamlarda, kurum dışı YAŞLI bir kişiye hitap şekillerinden birisi değildir.
Aşağıdakilerden hangisi kazanılmış statüye etki eden unsurlar arasında yer almaz.
İnsanların başkalarından duymayı en sevdikleri kelime hangisidir.
Yakınlığımız olmayan bir kişi bize ''SEN'' kişi zamiri ile hitap ettiğinde aşağıdakilerden hangisi (tarafımızca) DÜŞÜNÜLMEZİ
Telefon çağrısı almamız durumunda ve açtığımızda önce kendimizi tanıtmalı ve hemen akabinde kişiden kendisini tanıtmasını istemeliyiz.
Edinilmiş statü, kişilerin sahip olduğu yetenek, beceri, eğitim ve diğer çabalardan bağımsız olarak, kendi dışında yer alan faktörler ile ortaya çıkan statü kavramıdır. Doğum, cinsiyet, yaş, ten rengi, milliyet gibi kavramlar edinilmiş statünün bir parçasıdır.

Sınavınız gönderilmiştir ve uzmanlarımızca değerlendirmeye alınacaktır. 4. ders için giriş şifreniz

ibd4

KURUMSAL ORTAMLARDA İLETİŞİM

sunu%20bannerhg_edited.png
bottom of page