top of page

Plusecon Danışmanlık ve Güvenlik hizmetleri tarafından ihtiyaç duyan ve/veya talep eden kişi ve kurumlar için çocuk ve aile güvenliği hizmetleri verilebilmektedir. Bu hizmet özel eğitimli sivil  şahıslar tarafından sağlanabildiği gibi, hizmeti talep eden kişinin yasalara uygun bir biçimde özel güvenlik izni alması şartı ile silahlı koruma görevlileri tarafından da sağlanabilmektedir. kurumumuz müşteri talebi doğrultusunda alınacak bu izin konusunda da destek olabilmektedir.  Çocuk koruma hizmetleri ikamettte bulunulan sürenin yanı sıra çocuğun gerek yalnız gerek ebeveyn denetiminde iken  okul, oyun alanları, tatiller, arkadaş ziyaretleri v.s. gibi dönemleri de kapsar.

Koruma hizmeti verilen çocuğun yaş durumuna göre, hizmet verecek personelimizin yaş, cinsiyet, eğitim durumu gibi özellikleri de, müşterinin de talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilecektir.

Aile koruması hizmeti de yine aynı şekilde Özel Güvenlik İzni alınarak resmi anlamda ya da sivil görevliler vasıtası ile sağlanabilir. Bu hizmet de ikamet güvenliğinin yanı sıra, iş ortamları, gezi  anları, araç, tekne v.s. gibi yerlerde geçirilen her türlü zamanı kapsar ve daha çok VIP ve Aile yakın koruma hizmeti kapsamında verilir.

Hizmetin ifasında görev alacak kişilerle ilgili Plusecon aşağıdaki özellikleri taahhüt eder.

  • Çocuk Psikolojisi ve Pedagoji eğitimi (Plusecon tarafından)

  • Ehliyet ve ileri seviye sürüş eğitimi

  • İletişim becerileri eğitimi

  • Beden Dili Eğitimi

  • Baskı Altında hareket eğitimi

  • Özel Güvenlik Eğitimi ve Kimlik Kartı (İzin alınması durumunda gereklidir)

  • Yakın Koruma Eğitimi

Söz konusu hizmetler yurt içinde verilebildiği gibi, yurt dışında herhangi bir ülkede, çözüm ortaklarımızın yerel görevlilerince de verilebilir. Hizmet sürekli veya belirli süreli olabilir.

Çocuk ve aile güvenliği konusunda görev yapacak her bir personel,  gerekli özellikler uyarınca titizlikle seçilir ve mevcut durumda bir çok önemli kuruma verdiğimiz ''Kişilik envater testleri ve yüz yüze mülakatlar sonrası personel profilleme raporu çıkarma'' hizmetinin aynı sürecinden geçirilerek görev başı yaptırılır. Bu raporda personelin özellikle ''Agresiflik, baskı altında kalıp kalamama, inisiyatif kullanıp kullanamama, dürtüsellik, pedofiliye yatkınlık, antisosyal ve asosyal kişilik özellikleri barındırıp barındırmadığı gibi sonuçları yer alır ve müştteriye bir personel profilleme raporu vasıtası ile sunulur.

Böyle bir hizmetin talebi arzusunda olmanız durumunda lütfen iletişim sayfamızdan bağlantıya geçiniz.

bottom of page