top of page
Screenshot_1.jpg

BİLGİSAYARLI EĞİTİM PROGRAMI

Bilgisayarlı uzaktan eğitim ve yetişkin eğitimi kriterlerine uygun hazırlanan içerik ve görselleştirmeler, çalışmalarında ödüllü,  alanlarında basılı eser sahibi yerli ve yabancı uzmanlardan oluşan ekipler ve danışmanlar eliyle gerçekleştirilen 4 yıllık ortak çalışma ile şekillenmiştir. Görselleştirmelerde gerçekçi sanal ortamlar ve bire-bir modellemeler kullanılmıştır. Programımız emniyet teşkilatı ve özel güvenlik mensubu katılımcılara caydırma, erken teşhis, hızlı, doğru ve etkili “karşı müdahale” için gerekli altyapı ve bilgi birikimini kazandırıyor.

Screenshot_2.jpg

UZAKTAN BİLGİSAYARLI EĞİTİM SERTİFİKASYON PROGRAMI

 Katılımcılar çalışma rutinlerine uygun zamanlarda kendi eğitim programlarını kendileri düzenleyebilmektedir.
- Salon eğitimlerinin yarattığı işgücü ve parasal maliyetlerin önüne geçilmekte, katılımcı sınırlaması ortadan kalkmaktadır.
- Eğitim ek kaynaklarla desteklenmektedir.
- Katılımcının eğitimdeki bölümleri veya tüm kursu tekrarlama şansı vardır.

58460407_2280299088860687_17103177947314

Çalışanlarınız Bu Eğitimleri Nasıl Alabilirler?

                                            Yöntem 1 AKADEMYA Üzerinden
Katılımcılarınızın – isim – soy isim – e posta adreslerini içeren listeleriniz sistemimize otomatik olarak tanımlanarak giriş bilgileri her katılımcıya gönderilir. 
Katılımcılar eğitimlerini diledikleri (veya kurumun belirlediği) süre içinde tamamlayabilir ve her biri için sınavlarını verdiklerinde isimlerine hazırlanan sertifikaları yine sistem tarafından kendilerine hazırlanır. 
Kurumsal admin hesabınız üzerinden tüm katılımcılarınızın sistem içindeki hareketlerini izleyebilir, performans raporlarına ulaşabilirsiniz.

Screenshot_5_edited.jpg

Çalışanlarınız Bu Eğitimleri Nasıl Alabilirler?

                                                                  Yöntem 2

                                 Kendi Kurumsal E-Learning Altyapınız Üzerinden
Eğitim modüllerimiz altyapınıza uygun LMS formatına dönüştürülerek size teslim edilir. Bu yöntemde modüllerin kullanım haklarını süre ve katılımcı sınırı olmaksızın kurumunuz için satın almış olursunuz. 


Logonuz, oynatıcı ayarları, sınav hakkı, geçme notu gibi ayrıntılar kurumsal tercihlerinize uyarlanmış olacaktır. 

Screenshot_7.jpg

STANDART GÜVENLİK EĞİTİMİ MODÜLLERİ

Eğitim portalımızda iki değişik kategoriye ayrılabilecek modüllerimiz bulunmaktadır. Bunlardan birinci kategori, her güvenlik görevlisinin alması gereken standart konulardır. Modüllerimizi Akademya üzerinden alan herkes veya madüllerin süresiz kullanım hakkını alan kurum personellerince sınırsız bir şekilde ve istenilen yerden takip edilebilirler. istenildiği an modüllerin tekrar imkanı bulunmaktadır. tüm modüllerimizin içeriğini aşağıdaki butona basarak ilgili sayfadan öğrenebilirsiniz.

Screenshot_6.jpg

SEKTÖREL GÜVENLİK EĞİTİM MODÜLLERİ

Diğer kategoride yer alan eğitim modülleri banka güvenliği, Zırhlı Kıymey nakli güvenliği, kayıp önleme v.s. gibi daha sektörel ve uzmanlaşma gerektiren konular ve risk açılımları ile ilgilidir. Kurumların taleplerine göre kendilerine özel ve kendi logolarını taşıyan eğitim modülleri oluşturulabilir. Güvenliğinin sağlanması gereken mekanlar kurumların kendi eğitim modülleri için üç boyutlu hazırlanabilir.

bottom of page