top of page

 

ÖZEL GÜVENLİK PERSONEL HİZMETİ

ve

FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

PLUSECON Danışmanlık ile, Özel Güvenlik alanında,  alanlarında uzman isimlerinin oluşturduğu seçkin bir ekip tarafından  güvenlik personel hizmetleri sağlamakta olan çözüm ortakları arasında bir işbirliği geliştirilmiş ve  gerek güvenlik hizmetlerinin entegre biçimde verilmesi amacı ve gerekse güvenlik personeli sağlanan kurumlara alanına özel eğitimli, uzman İ.K. desteği ile seçilmiş, prosedürlere hakim, iletişim becerileri yüksek ve inisiyatif sahibi personellerle hizmet verebilmek ve bu sayede iş kalitesini geliştirmek amacı ile güç birliği yapılmıştır.

GÜVENLİK PERSONEL HİZMETLERİ VE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI BİR ARADA

Oluşturulmuş bulunan iş ve güç birliği sayesinde, verilen iş tekliflerinde Plusecon'un ortaklığı bulunan Çözüm ortağı firmalardan fiziki güvenliğin sağlanması amacı ile güvenlik personeli sağlama konusunda personel talebinde bulunan kurumlara, alanlarında 20 yılı aşkın güvenlik Danışmanlığı tecrübesine sahip ve üst düzey kurumlara bu hizmeti sağlamakta olan PLUSECON Danışmanlık ve Eğitim Ltd. tarafından kapsamlı ve tüm sözleşme süresini kapsayan sürekli danışmanlık hizmeti, personel hizmetlerinin yanında ek bir maliyet gerektirmeden sunulacaktır.

7af52c5b-2f1a-4dc7-9304-f975589a0dba_1.5

 

SEKTÖREL TECRÜBE

Çözüm Ortaklarımız AVM'ler gibi sosyal alanlarda olduğu kadar İş merkezleri ve Plazalar gibi kurumsal alanlarda, Korunaklı siteler gibi özel yaşam alanlarında, fabrikalar, rafineriler, depolama alanları v.s gibi endüstriel tesislerde gereken üst düzey desteği müşterilerine sağlamak için gerekli referanslar, tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Hizmetler arasında Özel Güvelik personelleri ile hizmet vermenin yanı sıra, özel eğitimli VIP yakın koruma görevlileri ile de hizmet verilebilmektedir.

PROMEK Güvenlik, yıllar içinde katılım sağladığı bir çok önemli konser ve festival organizasyonu ve Spor müsabakaları güvenliği nedeni ile ''Kalabalık Yönetimi'' konusundaa da önemli bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

GÜVENLİK HİZMETİ TEKLİF VE BİLGİ TALEP FORMU

Bağlantınız için teşekkür ederiz. En kısa zamanda tarafınıza ulaşılacaktır

bottom of page