X-RAY CİHAZI OPERATÖRLÜĞÜ ONLİNE - UZAKTAN EĞİTİM

SERTİFİKASYON PROGRAMI

PLATFORM/KURS TAKİP VE KULLANIM  REHBERİ

1-Kursa giriş: Kursa giriş için kurs kaydınızı oluşturup ödemenizi yaptıktan sonra size ileteceğimiz şifre ile gerçekleştirilecektir.

2-Hazır olduğunuzda kurs ana sayfası tıklanır. Bu sayfa için şifre gerekmemektedir. Ana sayfada tüm ders konuları listelenmiştir ve konu isimlerine tıkladığınızda ilgili konu açılır. Tüm konular ana sayfada listelense de herhangi bir konudan kursa başlanamaz. yukarıda belirtildiği gibi size ileteceğimiz 1. ders şifresi haricinde gerekecek her şifre bir önceki dersi sonuçlandırdığınızda alınabilecektir.

3-Online kredi kartı ile ödemeler için başvurularımız devam etmektedir ve sonuçlandığında kursiyerler ''Mağaza'' sayfamızdan kredi kartı ile ödeme yaparak otomatik kayıt yaptırabilecek ve şifrelerini hemen akabinde site üzerinden alabileceklerdir. ''Mağaza sayfasında başka ürün yoktur ve sadece kurs kayıt ve ödeme sayfasını içerir. Şu etapta sadece şirket hesap numaramıza havale ve EFT yolu ile hizmet alınmaktadır. bu sebeple bizimle bağlantıya geçen kurs katılına istekli kişilerin iletişim numaralarına ödeme sonrası şifre gönderimi yapılacaktır.

4-Kurs katılım ve sertifikasyon ücreti 250 TL olmakla beraber, Şubat 2019 ayı sonuna kadar tanıtım amaçlı indirimli fiyat uygulanacaktır. Bu sebeple belirtilen tarihe kadar katılım arzu eden kişilerden talep edilen rakam 150 TL'dir.

5-Tarafınıza iletilecek şifre sadece ile derse giriş içindir. Sonraki dersle girişte istenilecek şifreler, her dersin sonundaki çoktan seçmeli sınavı doldurduktan ve ''Gönder'' tuşuna bastıktan sonra otomatikman ekranda belirecektir. Sistemin bu şekilde oluşturulmasının amacı katılımcılara tüm dersleri ardı ardına izleme mecburiyeti getirmektir. Dolayısı ile bir ders tam olarak işlenmeden bir sonraki ya da daha sonraki derslere geçiş yapılamaz. Aynı durum işlemekte olduğunuz ders için de geçerlidir ve sayfalar ardı ardına takip edilmek zorundadır. Bir anda son sayfalara geçiş şansı yoktur. Buradan da anlaşılması gereken, platformun sadece ticari amaçlı olmadığı ve kesin ve efektif bir öğretimi hedeflediğidir.   ana sayfa giriş:  https://www.plusecon.com/x-ray-course

6-Her dersin sonunda bir çoktan seçmeli sınav bulunacaktır. sınava katılım zorunludur ve sınavın altındaki ''Gönder'' tuşuna bastığınızda sınavınız altyapımıza kaydedilir. Bu esnada tuşun altında bir sonraki ders şifreniz belirir.

7-Kurs için bir zaman sınırlaması yoktur. Kursiyerler kendi zaman tercihlerine göre bir program yapabilirler. Her kursiyer son dersi işleyip ders sonundaki bilgi formunu gönderdiğinde kursu tamamlamış sayılır. Sonrasında bu formda belirteceği adrese Sertifika ve tüm konuların açıklamasını içeren detaylı ve onaylı katılım belgesi ile faturaları kendilerine iletilir. Faturalar isme hazırlanacaktır. aksi bir talebiniz olması durumunda lütfen formda belirtiniz.

8-Kursun bilgisayar ya da uygun ekranlı bir tablet vasıtası ile takip edilmesi önerilir. telefondan açılması durumunda ''Masaüstü görünümü'' kullanılmalıdır. Ancak efektif bir öğrenim olmayacağı için bu durum önerilmez.

9-Her bir sayfa genellikle video veya slaytlar içerir. Videolar otomatik oynayacaktır ancak slaytları sizin ilerletmeniz gerekir. Bu sebeple sayfa değiştirmeden önce sayfadaki görselin tek bir görsel mi olduğu yoksa ard arda bir çok slayt mı bulunduğu kontrol edilmelidir.

Kurs işlenmesi esnasında sorun yaşamanız durumunda 0 554 5841844 numaralı telefonu arayarak veya info@plusecon.com veya xraycourse@plusecon.com numaralı adreslere mail atarak yardım talep edebilirsiniz.

 

Platformun işleyişi hakkında fikir sahibi olabilmek için  BURADAN, sitemizdeki örnek testler sekmesini ziyaret edebilirler.

BİLGİ ALIN