top of page

X-RAY CİHAZI OPERATÖRLÜĞÜ

ONLİNE - UZAKTAN EĞİTİM  SERTİFİKASYON PROGRAMI

GENEL BİLGİLENDİRME SAYFASI

sabanci-holding-logo-png-transparent.png
Sakip_sabanci_museum_logo.png
Screenshot_10.jpg
Screenshot_1.jpg
kordsa-logo-png-transparent.png

Bilindiği gibi özel Güvenlik Sektöründe X-Ray Operatörlüğü, ayrı bir branşlaşma ve eğitim gerektiren bir görev tanımıdır.

 

5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası ile alınması öngörülen Sertifikasyon eğitimi müfredatında bu konu kısaca açıklanmakta, detaya girilmemekte ve hatta en fazla pratik gerektiren konu olduğu halde hiç uygulama yaptırılmamaktadır. 

Bazı kurumlar masraflarını kendileri karşılamak sureti ile personellerine bu eğitimleri çeşitli firma ya da danışmanlardan aldırmakta olsa da,  bu fırsata ulaşamayan bir çok güvenlik personeli de bu ihtiyaçlarını hem maddi hem de zamansal anlamda kendileri karşılamaktan uzaktır.

Uzun süreden beri örgün eğitim yöntemi ile bir çok değerli ve önemli kurumun personellerine bu sertifikasyon eğitimini vermekte olan Plusecon H.R. & Security Consulting tarafından sektördeki X-ray operatörlüğü eğitimi açığının giderilmesi ve bu konuda eğitim ve sertifikaya ihtiyaç duyan Özel Güvenlik Görevlilerinin fazladan zaman ve büyük miktarda ücretler harcamadan bu kalifikasyon düzeyine eriştirilebilmesi için katılımcıların kendi bilgisayarları başında Online-İnteraktif eğitim alabilecekleri bir ''X-ray Operatörlüğü Uzaktan Eğitim Portalı'' geliştirilmiştir. Eğitim portalı sadece ticari amaçlı değildir ve Öğretim konusunda kesin sonucu amaçlar.

  • BU SEBEPLE, KENDİ BİLGİSAYARLARI BAŞINDA EĞİTİM ALAN KATILIMCILARIN TÜM DERS PROGRAMLARINI EKSİKSİZ TAKİP ETMESİ SEÇENEĞE BIRAKILMAYIP SİSTEMSEL OLARAK ZORUNLULUK HALİNE GETİRİLMİŞTİR.

  • İŞLENECEK HER KONUNUN SONUNDA BİR ONLİNE ÇOKTAN SEÇMELİ SINAV YAPILIR ve KATILIMCI BU SINAVI TAMAMLAYIP ‘’GÖNDER’’ TUŞUNA BASTIĞI ANDA BİR SONRAKİ DERSİN ŞİFRESİ EKRANDA BELİRİR,

  • TÜM DERSLERİ TAMAMLAYAN VE SON DERSİN SONUNDAKİ BİLGİ FORMUNU DOLDURUP GÖNDEREN KATILIMCILAR SERTİFİKA ALMAYA HAK KAZANIRLAR.

  • KATILIMCILARIN DÜZENLENEN SERTİFİKALARI SON GÖNDERDİKLERİ FORMDA BELİRTTİKLERİ ADRESE KARGOLANIR

  • SERTİFİKA İLE BİRLİKTE ALINAN TÜM DERSLERİN İÇERİĞİNİ BELİRTEN ONAYLI BİR EĞİTİM BİLGİLENDİRME METNİ DE  ADAY ADINA DÜZENLENİR.

capture.jpg
TABANCA2_edited_edited.png
TABANCA2_edited.png
telefonda_edited_edited.png

Görsellerde görüleceği üzere eğitim platformumuz mobile telefonlarda takip edilmek için de uyumludur ve IOS ya da Abdroid işletim  sistemlerinden katılım sağlanabilir.

android-ios-windows.png

KURS KATILIM BEDELİ  SERTİFİKA KARGOLAMA ÜCRETİ HARİÇ 500   TL'DİR.

Münferit / Kişisel başvuru yapmak ve doğrudan kursa katılmak isterseniz  aldığınız bilgi ve katılım onayından sonra www.plusecon.com    adresi giriş sayfasından üyelik talebinde bulunmanız gerekir. bu esnada kullanacağınız mail adresi ve şifre daha sonra kursa girişinizde kullanılacaktır.

Ödemenizi yaptıktan sonra site üyeliğinize kursa katılım yetkisi açılır ve siteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra kursu takip edebilirsiniz.

Önemli:  Yetkiniz ile sadece ilk derse giriş yapılabilir. sonraki ders ve daha sonraki derslerin her birine giriş şifresi gerekecektir ve bu şifreler her dersin sonundaki çoktan seçmeli sınava katılım gönderim yaptıktan sonra ekranınızda belirir. bu sistemin uygulanma nedeni katılımcıların sadece sertifika edinme amaçlı katılmalarına engel olmak, dersleri sırası ile alma mecburiyeti getirerek efektif öğrenmeyi sağlamaktır.

Daha fazla bilgi talebiniz var ise aşağıda verilen iletişim formunu doldurabilirsiniz. Size e mail ve telefon ile ulaşılacaktır.

Personellerinin kurumsal anlamda toplu eğitim almasını arzu eden kurum yetkilileri yine aşağıdaki iletişim formundan teklif ve bilgi talep edebilirler veya doğrudan alt başlıkta belirtilen telefonlarımızla iletişime  geçebilirler. Kurumsal eğitimlerin eğitmenlerimiz eşliğinde sınıf ortamında ve örgün sistemle gerçekleştirilmesi opsiyonu da bulunmaktadır.

Platformun işleyişi hakkında fikir sahibi olabilmek için  BURADAN, sitemizdeki örnek testler sekmesini ziyaret edebilirler.

BİLGİ ALIN

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa sürede bilgi vermek için tarafınıza dönüş yapılacaktır.

bottom of page