X-RAY CİHAZI OPERATÖRLÜĞÜ

ONLİNE - UZAKTAN EĞİTİM

SERTİFİKASYON PROGRAMI

GENEL BİLGİLENDİRME SAYFASI

Bilindiği gibi özel Güvenlik Sektöründe X-Ray Operatörlüğü, ayrı bir branşlaşma ve eğitim gerektiren bir görev tanımıdır. 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası ile alınması öngörülen Sertifikasyon eğitimi müfredatında bu konu kısaca açıklanmakta, detaya girilmemekte ve hatta en fazla pratik gerektiren konu olduğu halde hiç uygulama yaptırılmamaktadır. 

Bazı kurumlar masraflarını kendileri karşılamak sureti ile personellerine bu eğitimleri çeşitli firma ya da danışmanlardan aldırmakta olsa da,  bu fırsata ulaşamayan bir çok güvenlik personeli de bu ihtiyaçlarını hem maddi hem de zamansal anlamda kendileri karşılamaktan uzaktır.

Uzun süreden beri örgün eğitim yöntemi ile bir çok değerli ve önemli kurumun personellerine bu sertifikasyon eğitimini vermekte olan Plusecon H.R. & Security Consulting tarafından sektördeki X-ray operatörlüğü eğitimi açığının giderilmesi ve bu konuda eğitim ve sertifikaya ihtiyaç duyan Özel Güvenlik Görevlilerinin fazladan zaman ve büyük miktarda ücretler harcamadan bu kalifikasyon düzeyine eriştirilebilmesi için katılımcıların kendi bilgisayarları başında Online-İnteraktif eğitim alabilecekleri bir ''X-ray Operatörlüğü Uzaktan Eğitim Portalı'' geliştirilmiştir. Eğitim portalı sadece ticari amaçlı değildir ve Öğretim konusunda kesin sonucu amaçlar. 

BU SEBEPLE, KENDİ BİLGİSAYARLARI BAŞINDA EĞİTİM ALAN KATILIMCILARIN TÜM DERS PROGRAMLARINI EKSİKSİZ TAKİP ETMESİ SEÇENEĞE BIRAKILMAYIP SİSTEMSEL OLARAK ZORUNLULUK HALİNE GETİRİLMİŞTİR.

İŞLENECEK HER KONUNUN SONUNDA BİR ONLİNE ÇOKTAN SEÇMELİ SINAV YAPILIR ve KATILIMCI BU SINAVI TAMAMLAYIP ‘’GÖNDER’’ TUŞUNA BASTIĞI ANDA BİR SONRAKİ DERSİN ŞİFRESİ EKRANDA BELİRİR,

 

TÜM DERSLERİ TAMAMLAYAN VE SON DERSİN SONUNDAKİ BİLGİ FORMUNU DOLDURUP GÖNDEREN KATILIMCILAR SERTİFİKA ALMAYA HAK KAZANIRLAR.

 

KATILIMCILARIN DÜZENLENEN SERTİFİKALARI SON GÖNDERDİKLERİ FORMDA BELİRTTİKLERİ ADRESE KARGOLANIR.

KURS KATILIM BEDELİ  SERTİFİKA KARGOLAMA ÜCRETİ DAHİL 250 TL'DİR.

Münferit / Kişisel başvuru yapmak ve doğrudan kursa katılmak isterseniz  web sayfamız sekmelerinden ''mağaza'' sekmesine girip Kredi kartı ile kayıt yaptırabilirsiniz. (Henüz faal değidir-şu etapta sadece banka havalesi veya EFT ile ödeme alınmaktadır. Hesap numarasını telefon veya mesaj ile talep edebilirsiniz)

Online ödeme yerine farklı bir ödeme yöntemi seçmek ve/veya teklif almak isterseniz, ya da daha fazla bilgi talebiniz var ise aşağıda verilen iletişim formunu doldurabilirsiniz. Size e mail ve telefon ile ulaşılacaktır.

Personellerinin kurumsal anlamda toplu eğitim almasını arzu eden kurum yetkilileri yine aşağıdaki iletişim formundan teklif ve bilgi talep edebilirler veya doğrudan alt balıkta belirtilen telefonlarımızla iletişime  geçebilirler. Kurumsal eğitimlerin eğitmenlerimiz eşliğinde sınıf ortamında ve örgün sistemle gerçekleştirilmesi opsiyonu da bulunmaktadır.

Platformun işleyişi hakkında fikir sahibi olabilmek için  BURADAN, sitemizdeki örnek testler sekmesini ziyaret edebilirler.

BİLGİ ALIN